Irena Staśkiewicz

Pracuję też w szpitalu: Łódź

Nazywam się Irena Staśkiewicz, jestem położną i konsultantem laktacyjnym.

W zawodzie pracuję od 1991 roku. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywałam towarzysząc koleżankom Annie Ciesielskiej i Annie Ławniczek, pracując z nimi przy porodach domowych. Równolegle, z grupą bardzo zaangażowanych rodziców pracowałam w łódzkim oddziale Stowarzyszenia na Rzecz Naturalnego Rodzenia i Karmienia – prowadziliśmy szkołę rodzenia przygotowując pary do porodu w domu i szpitalu.

Obok przyjmowania porodów, druga ważna część mojej pracy dotyczy laktacji. W 2010 roku uzyskałam tytuł Certyfikowanego Doradcy Laktacyjnego (CDL), a w 2012 Międzynarodowego Konsultanta Laktacyjnego (IBCLC).

Od 2000 roku prowadzę Prywatną Praktykę – przygotowuję kobiety do porodu, w zespole z koleżanką Dorotą Hałaczkiewicz przyjmuję porody domowe, udzielam porad laktacyjnych i wsparcia rodzinom w okresie okołoporodowym.

Pracuję w łódzkim Szpitalu „SALVE” w bloku porodowo-położniczym, a w Przychodni „Salve” prowadzę poradnię laktacyjną.

Ale moje Życie to nie tylko praca! Prywatnie jestem mamą pięciorga dzieci (łatwo mi poszło, bo dwukrotnie powiłam bliźnięta), jestem też babcią dwojga wnucząt. Jednego syna miałam przyjemność urodzić w domu – to taki prezent od życia – nie tylko w czymś uczestniczyć ale też tego doświadczyć. Ale czy życie prywatne da się oddzielić od zawodowego? – w moim przypadku - nie. Raczej jedno przeplata się z drugim - tzw. doświadczenie życiowe pomaga mi w pracy, a w prywatnym życiu korzystam z wiedzy zawodowej – no cóż  - taki mam fajny zawód!


Łódź
łódzkie

UWAGA! Ta strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej...