Iwona Marczak

Iwona Marczak

Pracuję też w szpitalu: GPSK ul.Polna 33 Poznań

Jestem położną od 20 lat. Pracuję w jednym z poznańskich szpitali na oddziale porodowym. Chciałabym aby również w szpitalu można było fascynować się całkowicie naturalnymi porodami. Od pewnego już czasu, odkryłam i zachwycam się inną stroną położnictwa dzięki kobietom, które przekonały mnie do narodzin w domu, takich narodzin, w których chcę uczestniczyć i pomagać rodzącym się dzieciom.

DZIĘKUJĘ TYM KOBIETOM, KTÓRE W ODPOWIEDNIM MOMENCIE MOJEGO ŻYCIA, STANĘŁY NA MOJEJ ŻYCIOWEJ DRODZE I SKUTECZNIE ZAWRÓCIŁY MI W GŁOWIE!!! Nie mam wątpliwości, że dom jest bezpiecznym miejscem narodzin dziecka dla tych kobiet, które tego bardzo pragną i w nim czują się najlepiej i najbezpieczniej. Każdy poród pozostaje w naszej pamięci na zawsze.

Od wielu lat kibicuję akcjom na rzecz naturalnych narodzin i chętnie biorę w nich udział. Popieram działalność Fundacji Rodzić po Ludzku, która robi tak wiele m.in. na rzecz powrotu do naturalnych narodzin. Prowadzę Indywidualną Praktykę Położniczą. Zajmuję się edukacją rodziców, wprowadzając ich w tajniki narodzin. Zajęcia odbywają się w Malinowej Szkole Rodzenia  RUBUS  w mojej rodzinnej miejscowości Kórnik. Jestem członkinią Stowarzyszenia Dobrze Urodzeni . KOCHAM SWÓJ ZAWÓD I NIE WYOBRAŻAM SOBIE ROBIENIA W ŻYCIU CZEGOŚ INNEGO, JEST TO MOJA PASJA. Dziękuję Bogu, że mnie do tego zawodu powołał.


Kórnik/Poznań
wielkopolskie

UWAGA! Ta strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej...