Katarzyna Cabańska

Katarzyna Cabańska

Jestem absolwentką Medycznego Studium w Bydgoszczy i pięcioletnich studiów na Wydziale Położnictwa Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W zawodzie położnej pracuję od 20-stu lat i ciągle utwierdzam się w przekonaniu, że jest to zawód wyjątkowy, związany z pewnego rodzaju misją. W czasie porodu biorę udział w „cudzie narodzin”, który jest najważniejszym momentem w życiu każdego człowieka i wiem, że powinna mu towarzyszyć miłość, radosne oczekiwanie, intymność i spokój.
Każdy chciałby przeżyć swoje rodzicielstwo pięknie, świadomie i bezpiecznie. Aby moja pomoc w powitaniu na świecie nowego człowieka była na wysokim poziomie uczestniczę w kursach, szkoleniach oraz konferencjach z dziedziny położnictwa i ginekologii. Korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia prowadzę indywidualną praktykę położniczą w miejscu wezwania pacjentki, przygotowuję pary do porodu indywidualnie, udzielam porad w okresie połogu. Staram się przygotować rodziców do porodu nie tylko merytorycznie, ale i duchowo. Bycie rodziną zaczyna się dużo wcześniej niż w momencie przyjścia dziecka na świat.
Fascynują mnie porody naturalne, dlatego również przyjmuję porody w domu. Wiem jak istotne dla kobiety jest poczucie wpływu na to, co się dzieje oraz wykorzystanie wszystkich metod jakie daje natura. Uczestniczenie w tym naturalnym procesie jakim jest poród, daje mi ogromną satysfakcję i poczucie spełnienia. Dlatego wspólnie z rodzicami staram się sprawić, by każdy poród był świętem.


Wichrowe Wzgórza /Poznań
wielkopolskie

UWAGA! Ta strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej...