Elżbieta Capierzyńska

Elżbieta Capierzyńska

Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Zdrowie Publiczne Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, studia pomostowe dla położnych w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym oraz szereg certyfikowanych szkoleń w Warszawie i Barcelonie z zakresu refleksologii. Chętnie uczestniczę w konferencjach, warsztatach i szkoleniach.

Przez ćwierć wieku zawodowo związana z jednym ze szpitali trójmiejskich. Od początku lat 90-tych zainteresowałam się  zmianami powstającymi w polskim położnictwie i zaczęłam propagować ideę porodu naturalnego i praw kobiet do wyboru miejsca porodu.

Położnictwo – to moja pasja, a uczestnictwo w czasie narodzin to dla mnie wyróżnienie i przywilej w tym szczególnym, magicznym wydarzeniu. Dzięki moim podopiecznym za każdym razem odkrywam jaka niesamowita siła i możliwości drzemią w kobiecie i doświadczam cudu narodzin.

To, co najlepsze dla ro­dzą­ce­go się dziec­ka i jego mat­ki – to jest po­ród na­tu­ral­ny – da­ją­cy ko­bie­cie sa­tys­fak­cję, a dziec­ku ła­god­niej­szy start w sa­mo­dziel­ne ży­cie. Tę wiedzę staram się przekazywać rodzicom podczas spotkań edukacyjnych.

 

Aktualnie, w ramach działalności gospodarczej prowadzę Indywidualną Praktykę Położniczą, - świadcząc usługi okołoporodowe, w tym prowadzenie ciąży, porodu i opieki nad mamą i dzieckiem po porodzie.

- Prowadzenie pierwszego okresu porodu w domu, u podopiecznej z możliwością kontynuacji

  w szpitalu jako osoba towarzysząca.

- Przyjmuję porody domowe.

- Przygotowuję rodziców oczekujących dziecka - do porodu w warunkach szpitalnych i do

   porodu domowego.

- Udzielam porad dotyczących laktacji.

Prywatnie jestem żoną i mamą trójki wspaniałych, dorosłych już dzieci: syna i córek-bliźniaczek. Moje hobby to kwiaty w domu i ogrodzie, jazda na rowerze, wycieczki piesze, zbieranie grzybów, wędkowanie z mężem.

 

 

 

 


Gdynia
pomorskie

UWAGA! Ta strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej...