Naszymi wykładowcami w tym roku będą:

Poznajcie

dr n.med. Daniela Kurczabińska-Luboń

Preveneo Ośrodek Medycyny Zdrowia Polska Akademia Dietetyki i Mikroodżywiania

Specjalistka mikroodżywiania i medycyny zapobiegawczej, anestezjologii i intensywnej terapii,  założycielka i dyrektorka zarządzająca Ośrodka Medycyny Zdrowia PREVENEO w Katowicach – jedynego w Polsce ośrodka łączącego wiedzę akademicką i najnowocześniejszą diagnostykę biochemiczną z holistycznym podejściem do pacjenta i naturalnymi metodami terapii,  prezeska

Polskiej Akademii Dietetyki i Mikroodżywiania.

Dr n. med. Daniela Milka D.O.

Zakład Anatomii Katedry Nauk Podstawowych, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Sutherland College of Osteopathic Medicine. Od lat wykładowca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w katedrze Anatomii.

Osteopata. Specjalizuje się w terapii zaburzeń funkcjonalnych. Pracuje z pacjentkami w ciąży, po porodzie oraz starającymi się o dziecko, jak również z samymi dziećmi. Zajmuje się także dysfunkcjami i chorobami kręgosłupa i stawów obwodowych oraz funkcjonalnymi zaburzeniami układu pokarmowego.

Mama oraz miłośniczka żeglarstwa i jazdy konnej. Pasjonatka racjonalnego odżywiania, które w połączeniu z odpowiednią terapią pozwala na osiągnięcie zdrowia i sprawności.

Katarzyna Osadnik

Centrum Świadomego Rodzicielstwa Katarzyna Osadnik, Stowarzyszenie „Dobrze Urodzeni”

Ukończyła studia położnicze w 2009r. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Szpitalu Powiatowym w Mikołowie na oddziałach ginekologiczno- położniczym oraz sali porodowej. Od 2014r pracuje jako położna środowiskowo-rodzinna w Poradni Profmed w Katowicach, gdzie na co dzień wspiera matki po porodach silami natury oraz cięciu cesarskim. Wielokrotnie prowadziła prelekcje dla profesjonalistów medycznych oraz osób niezwiązanych z medycyną na temat VBAC (Vaginal Birth after Ceasarian – poród drogami natury po cięciu cesarskim) oraz cięcia cesarskiego. Prywatnie mama po cięciu, CBAC (Ceasarian Birth after Ceasarian – cięcie po cięciu),  w oczekiwaniu na VBA2C (Vaginal Birth after 2 Ceasarians – poród drogami natury po dwóch cięciach).

Magdalena Hul

Stowarzyszenie „Dobrze Urodzeni”

Doula (od 2013 r.) i położna (od 2016 r.), członkini Stowarzyszenia Doula w Polsce oraz Stowarzyszenia „Dobrze Urodzeni”. Twórczyni portalu naturalniepocesarce.pl i facebookowej grupy Naturalnie po Cesarce Grupa Wsparcia. Prywatnie żona i mama szalonej dwójki – syna urodzonego przez cięcie cesarskie i córki urodzonej VBAC (naturalnie po cesarce).

Dr n. med. Małgorzata Jachacz-Łopata

Femme Medica – fizjoterapia i osteopatia dla kobiet

Fizjoterapeutka uroginekologiczna, szkoleniowiec, instruktorka jogi i pilates, master trener Pelvic Floor Safe, nauczyciel akademicki; prowadzi badania i zajmuje się fizjoterapią kobiet na różnych etapach życia; od lat prowadzi autorskie zajęcia Pilayoga, będące kompilacją najlepszych elementów jogi, pilates oraz technik automasażu. 

Małgorzata Kukułka – Bober

Absolwentka Fizjoterapii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, od 2006 roku instruktorka refleksologii w Międzynarodowej Akademii Refleksologii i Terapii Meridianowej (IARAMT). Ukończyła wiele kursów z zakresu medycyny naturalnej, ziołolecznictwa m.in. Refleksologia, Biologia Totalna 3 stopnie, Auriculoteriapia, kurs ziołolecznictwa w Instytucie Medycyny Klasztornej.

Prywatnie matka trójki małych urwisów, która po całodziennej opiece nad dziećmi nocami wyrabia naturalne mydło.

Mariusz Grzybowski

Centrum Usług Edukacyjno–Położniczych Katarzyny Grzybowskiej oraz „ Mama rodzi bez bólu”

Absolwent  warszawskiej  AWF,  masażysta  prenatalny,  instruktor masażu Shantala, propagator TENS  - nowatorskiej metody łagodzenia bólu podczas porodu.

Rima Sadurska

Naturoterapeutka stosująca holistyczne podejście do zdrowia człowieka. Od kilkunastu lat zajmuje się ziołami, praktykuje hawajskie metody pracy z ciałem, bioterapię oraz terapie  dźwiękiem. Absolwentka Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu i Uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu, poszukująca wiedzy i prawdy w książkach, lasach i ludziach.

UWAGA! Ta strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej...