Deklaracja

Chcesz zostać członkinią/członkiem stowarzyszenia Niezależna Inicjatywa Rodziców i Położnych „Dobrze Urodzeni”? Warto!

Jako członkini będziesz mogła uczestniczyć aktywnie w tworzeniu naszych działań, korzystać z rekomendacji i opieki stowarzyszenia oraz używać naszego logo w swojej działalności, będziesz miała prawo wyborcze, a co za tym idzie realny wpływ na strategię i prace bieżące stowarzyszenia. Będziesz też mogła korzystać ze zniżek podczas organizowanych przez stowarzyszenie konferencji i warsztatów. Poznasz wiele osób, które są zaangażowane, myślą podobnie i nie zgadzają się na bylejakość w opiece okołoporodowej. Wśród nas łatwej znajdziesz bratnią duszę!

Ściągnij, wypełnij część I,  i prześlij swoją deklarację na adres:  zarzad.du@gmail.com 

Aby deklaracja była kompletna potrzebujesz pisemnej rekomendacji oraz podpisu aktualnej członkini stowarzyszenia, która będzie Twoja osobą wprowadzającą. To ktoś, kto pomoże Ci odnaleźć się w naszej społeczności i będzie służyć radą i wsparciem. Jeśli nie znasz osobiście żadnej członkini „Dobrze Urodzonych” – napisz, znajdziemy rozwiązanie.

Deklaracje bez wymaganych rekomendacji nie będą rozpatrywane!

Po zebraniu zarządu, na którym przyjmiemy Twoja deklarację zostaniesz mailowo poinformowana o tym fakcie i formalnie zostaniesz członkinią „Dobrze Urodzonych”.

 

 

Jako członkini/ członek jesteś zobowiązany do płacenia składki członkowskiej w wysokości 200 zł za rok. Płatność roczna z góry lub półroczna. Składkę należy wpłacać na konto:

Niezależna Inicjatywa Rodziców i Położnych "Dobrze Urodzeni" - Stowarzyszenie
ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 25/5, 40-824 Katowice

ING Bank Śląski Oddział Mikołów

96 1050 1634 1000 0023 1207 4525

W tytule podać imię i nazwisko oraz za jaki miesiąc jest składka UWAGA!! Można wpłacać z góry za cały rok.

UWAGA! Ta strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej...