RodziMy - nowość na rynku wydawniczym

Nasz kolejny matronat dla wyjątkowej publikacji. Zachęcamy do przeczytania kilku słów od samej autorki, a my z całego <3 polecamy !

Anna Las-Opolska o książce:


"Pierwsze szkice książki napisałam kilka lat temu, z myślą o moich własnych dzieciach. Kiedy rozmawiałam z nimi o porodzie i o tym że będą mieć siostrę zapytali mnie czy będziemy rodzić razem. Zaczęłam szukać książki o porodzie dla dzieci, która obrazowałaby poród naturalny w domu. Nie znalazłam takiej. Nie przeszkodziło jednak to nam w przygotowaniach. Wspólnie pisaliśmy listy do maleńkiej siostrzyczki, rozmawialiśmy, i cieszyliśmy się oczekiwaniem na nią. Widząc ich zaangażowanie w przygotowaniu do porodu, zrozumiałam, jak ważne jest to dla nich to doświadczenie. Tak powstał projekt i  tytuł książki „RodziMy”
 
Książka ta skupia się na tym, jak ważna jest wspierająca obecność bliskich. Uczy też szacunku do naturalnego procesu porodu oraz kobiecego ciała.

Każda strona książki jest wypełniona elementami natury- liśćmi, kwiatami, wody. Ilustracje zostały stworzone w taki sposób, aby nie przekraczać wrażliwości dziecka. Książka jest przepiękna a każda jej kolejna strona będzie dla Czytelnika nie tylko cudowną niespodzianką, ale i zaproszeniem do świata dobrego, naturalnego porodu i rozmowy o nim.

Wróć

UWAGA! Ta strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej...