Aktualności

PROLAKTYNA 2018!! Zostało już niewiele miejsc!

14 kwietnia 2018 w Warszawie odbędzie się trzecia edycja konferencji PROLAKTYNA. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Promocji Karmienia Piersią, która od 2015 roku zajmuje się wspieraniem rodziców w karmieniu piersią i upowszechnianiem wiedzy o karmieniu piersią.

Rejestracja na wydarzenie odbywa się na stronie: www.prolaktyna.fpkp.pl i potrwa do 12 kwietnia 2018 roku. Do 28 lutego wejściówki można zakupić w przedsprzedaży w atrakcyjnej cenie.

Przewidziane są punkty edukacyjne dla osób wykonujących zawody medyczne oraz punkty CERP dla Międzynarodowych Konsultantów Laktacyjnych IBCLC.

Konferencja odbywa się pod honorowym patronatem UNICEF Polska oraz Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych.

 

Więcej...

REJESTRACJA NA KONFERENCJĘ!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY BĘDZIE DOSTĘPNY OD 25 STYCZNIA W ZAKŁADCE "XII OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA" - > formularz zgłoszeniowy

PROSZĘ O NIE REJESTROWANIE SIĘ DO STREFY VIP - takie zgłoszenia nie będą przyjmowane!

Więcej...

XII Ogólnopolska Konferencja Stowarzyszenia Dobrze Urodzeni W służbie bociana "Ręce, które leczą"

Kalendarze w dłoń!! 

Wpisujcie prędko datę naszej już XII Ogólnopolskiej Konferencji Stowarzyszenia Dobrze Urodzeni W służbie bociana "Ręce, które leczą"

21/22 kwiecień 2018

Miejsce: Hotel Daglezja w Kórniku

Już niebawem rejestracja!

Więcej...

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Kolejna edycja projektu finansującego badania naukowe w dziedzinie POŁOŻNICTWA

Od 2015 roku Fundacja Mustela, we współpracy ze Stowarzyszeniem „Dobrze Urodzeni”, wspiera rozwój i realizację projektów badawczych w zakresie położnictwa, mających na celu poprawę stanu zdrowia okołoporodowego poprzez przyznanie stypendium w łącznej kwocie 10000 PLN.

Przyznawane stypendium jest przeznaczone wyłącznie dla projektów badawczych opracowanych przez położne i poświęconych tematyce położnicze

Zgłoszenia można wysyłać przez stronę Fundacji Mustela !! POWODZENIA!

Standard opieki okołoporodowej

Zapraszamy do zapoznania się z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 września 2012 roku w sprawie standardów postępowania medycznego przy udzielaniu świadczeń zdrowotnych z zakresu opieki okołoporodowej sprawowanej nad kobietą w okresie fizjologicznej ciąży, fizjologicznego porodu, połogu oraz opieki nad noworodkiem.

Standard ten prezentuje m.in. kto może sprawować opiekę nad kobietą w ciąży, jakie badania powinna mieć kobieta wykonywane w czasie ciąży, kiedy kobieta powinna zgłosić się do położnej rodzinnej, jak powinna wyglądać opieka nad matką i dzieckiem w czasie i po porodzie itd.

 
UWAGA! Ta strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej...