Siła kobiecości w macierzyństwie - Konferencja w Warszawie

Stowarzyszenie patronuje:

Siła kobiecości w macierzyństwie - Konferencja w Warszawie

Tej jesieni siła kobiecości da o sobie znać na warszawskiej Pradze. Tam bowiem, przy Mińskiej 65, 19 października 2017 (czwartek) uczcimy 10 urodziny portalu ZapytajPolozna.pl, założonego przez położną Kasię Plaza-Piekarzewską. Motywacją założenia była chęć dzielenia się wiedzą o cudzie narodzin oraz to, by poród każdej kobiety budził w niej pozytywne skojarzenia.

Podczas 10 jubileuszu pod hasłem “Siła kobiecości w macierzyństwie”, poprzez proponowane tematy chcemy pokazać znaczenie kobiet w macierzyństwie. Zaproszeni goście poruszą kwestie związane z tak ważnym wsparciem Matek w pierwszym etapie rodzicielstwa, budowaniem poczucia własnej wartości oraz wyznaczaniem granic. Autorka książki “Matka Młodej Matki” - Justyna Dąbrowska opowie, o znaczeniu relacji z własną matką po narodzinach dziecka. O podróżowaniu z dziećmi będzie mówić Natalia Sitarska współtwórczyni bloga “Tasteaway”. Na koniec Joanna Sakowska założycielka “Szkoły dla Rodziców i Wychowawców”, powie Nam o znaczeniu komunikacji w pokonywaniu trudności wychowawczych.

Podczas konferencji posłuchamy jeszcze: Joanny Pietrusiewicz z Fundacji Rodzić po Ludzku, Magdaleny Modlibowskiej z Fundacji Wsparcia Rodzin “Po Adopcji”, Katarzyny Płaza-Piekarzewskiej ZapytajPolozna.pl, Magdy Macyszyn i Michaliny Gajewskiej Family Coaching. Oprócz prelekcji zaplanowane są do wyboru cztery warsztaty.

  • Jak mądrze połączyć pracę i macierzyństwo - coach Magda Macyszyn i coach Justyna Kuźnik-Duda
  • Moc wyrażania uczuć w relacjach z dziećmi - trenerki Szkoły dla rodziców Anna Czuba i Małgorzata Zacharias
  • Mama wraca do pracy aspekty prawne - prawnik Katarzyna Łodygowska
  • Zdrowe gotowanie dla całej rodziny - dietetyk Daria Rybicka

Zapraszamy do udziału w konferencji w dniu 19 października 2017 roku na Warszawskiej Pradze przy ul. Mińska 65 .

Więcej informacji: zapytajpolozna.pl/konferencja

Organizatorem konferencji jest portal ZapytajPolozna.pl.

Wróć

UWAGA! Ta strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej...