Aktualności

NOWOŚĆ!! Warsztat jakiego jeszcze nie było!

Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić Was na NOWY WARSZTAT przygotowany przez członkinie Stowarzyszenia - Malwinę Okrzesik i Katarzynę Osadnik.

Poradnia rodzinna przyjazna karmieniu piersią - po tym warsztacie będzie to możliwe i prostsze do wykonania!

Zapraszamy!

Więcej...

XI Ogólnopolska Konferencja Stowarzyszenia Dobrze Urodzeni!

Kalendarze i długopisy w dłoń! 30.09.-1.10. 2017 roku odbędzie się kolejna konferencja organizowana przez Stowarzyszenie. W tym roku zapraszamy Was do... Szczyrku!!

Rezerwujcie termin!! Szczegóły już niebawem :)

Więcej...

Ruszyły zapisy na warsztat PORÓD DOMOWY PRAKTYCZNIE I

Zapraszamy na warsztat już w marcu!

WAŻNE: Wcześniejsze zgłoszenia wysłane na poprzednie edycje zostały ANULOWANE, prosimy o ponowne zarejestrowanie się.

TYLKO 12 miejsc!

Więcej...

Kolejna edycja projektu finansującego badania naukowe w dziedzinie POŁOŻNICTWA

Od 2015 roku Fundacja Mustela, we współpracy ze Stowarzyszeniem „Dobrze Urodzeni”, wspiera rozwój i realizację projektów badawczych w zakresie położnictwa, mających na celu poprawę stanu zdrowia okołoporodowego poprzez przyznanie stypendium w łącznej kwocie 10000 PLN.

Przyznawane stypendium jest przeznaczone wyłącznie dla projektów badawczych opracowanych przez położne i poświęconych tematyce położnicze

Zgłoszenia można wysyłać przez stronę Fundacji Mustela !! POWODZENIA!

Standard opieki okołoporodowej

Zapraszamy do zapoznania się z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 września 2012 roku w sprawie standardów postępowania medycznego przy udzielaniu świadczeń zdrowotnych z zakresu opieki okołoporodowej sprawowanej nad kobietą w okresie fizjologicznej ciąży, fizjologicznego porodu, połogu oraz opieki nad noworodkiem.

Standard ten prezentuje m.in. kto może sprawować opiekę nad kobietą w ciąży, jakie badania powinna mieć kobieta wykonywane w czasie ciąży, kiedy kobieta powinna zgłosić się do położnej rodzinnej, jak powinna wyglądać opieka nad matką i dzieckiem w czasie i po porodzie itd.

UWAGA! Ta strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej...