Aktualności

XI Ogólnopolska Konferencja - ZGŁOSZENIA

Pilnie proszę o kontakt następujące osoby, które zgłosiły się na konferencję:

Małgorzata G., Joanna P., Małgorzata S., Aneta AF., Małgorzata S., Jolanta Ś., Angelika N., Julita M., Barbara Ł., Agnieszka D., Joanna P., Anna S., Urszula T., Dorota H., Monika Z., Dominika W., Dorota S-W., Irena S., Ewa P., Karolina K., Anna T.

Proszę o nadesłanie potwierdzenia przelewu na mail biuro@dobrzeurodzeni.pl 

Osoby, które nie dostały potwierdzenia proszone są o wpisanie sobie tego maila w wyszukiwarkę na własnej poczcie email. Potwierdzenia były dawno wysyłane, proszę sprawdzić w SPAMie.

Brak jakiejkolwiek odpowiedzi będzie traktowany jako rezygnacja z konferencji.

 

Więcej...

XI Ogólnopolska Konferencja - zakwaterowanie i dojazd

Pojawiły się nowe informacje dotyczące dojazdu i oczywiście zakwaterowania.

Czytajcie!

Więcej...

VBAC czy to możliwe?

Zapraszamy na wywiad z naszą członkinią Magdaleną Hul, twórczynią strony oraz internetowej grupy wsparcia "Naturalnie po cesarce".

Magdalena wraz z Katarzyną Osadnik szykują wielką rewolucje w polskim położnictwie dotyczącą właśnie VBACu. Mocno wspieramy te działania!

Te dwie położne w akcji będzie można zobaczyć i posłuchać na warsztatach w czasie XI Ogólnopolskiej Konferencji "Naturalnie położna!"

Więcej...

Kolejna edycja projektu finansującego badania naukowe w dziedzinie POŁOŻNICTWA

Od 2015 roku Fundacja Mustela, we współpracy ze Stowarzyszeniem „Dobrze Urodzeni”, wspiera rozwój i realizację projektów badawczych w zakresie położnictwa, mających na celu poprawę stanu zdrowia okołoporodowego poprzez przyznanie stypendium w łącznej kwocie 10000 PLN.

Przyznawane stypendium jest przeznaczone wyłącznie dla projektów badawczych opracowanych przez położne i poświęconych tematyce położnicze

Zgłoszenia można wysyłać przez stronę Fundacji Mustela !! POWODZENIA!

Standard opieki okołoporodowej

Zapraszamy do zapoznania się z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 września 2012 roku w sprawie standardów postępowania medycznego przy udzielaniu świadczeń zdrowotnych z zakresu opieki okołoporodowej sprawowanej nad kobietą w okresie fizjologicznej ciąży, fizjologicznego porodu, połogu oraz opieki nad noworodkiem.

Standard ten prezentuje m.in. kto może sprawować opiekę nad kobietą w ciąży, jakie badania powinna mieć kobieta wykonywane w czasie ciąży, kiedy kobieta powinna zgłosić się do położnej rodzinnej, jak powinna wyglądać opieka nad matką i dzieckiem w czasie i po porodzie itd.

UWAGA! Ta strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej...